Jeep Safari Fethiye Aktiviteleri

Jeep Safari Fethiye Aktiviteleri

Jeep safari Fethiye aktiviteleri bölgesinde en çok yapılan ve sevilen aktivitelerden biri olarak bilinir. Özellikle Fethiye gibi tatil cenneti bölgelerde revaçta olan Jeep safari, yamaç paraşütü, tekne turları ve çok daha fazla aktiviteye tatil sırasında ulaşmanız da bir hayli kolaydır. Peki Jeep Safari nedir? Nasıl yapılır? Jeep safari fiyatları nedir? Merak edilen soruların cevaplarını sizler için derledik.

Jeep Safari Nedir?

Jeep safari, tatil severlerin doğa ve tarih ile buluştuğu arazi araçları ile yapılan kelimenin tam anlamı ile bir safari turudur. Fethiye bölgesinin köklü tarihi ve doğa güzellikleri göz önünde bulundurulduğunda Jeep Safari hem tarihi hem de bir doğa gezisi olarak nitelendirilebilir. Gezi boyunca uğranan birçok durak bulunuyor. Peki Jeep Safari Fethiye durakları nelerdir?

Jeep Safari Fethiye Aktiviteleri
Jeep Safari Fethiye Aktiviteleri

Jeep Safari Durakları

Jeep safari durakları kelimenin tam anlamı ile eğlenceyi doruklarda yaşarken bilgileneceğiniz duraklardır. Jeep safari turunda en çok uğranan duraklar ise aşağıdaki gibidir;

  • Saklıkent
  • Gizli Kent Şelalesi
  • Yakapark,
  • Tlos Antik Kenti,
  • Çamur Banyosu,
  • Xhanthos,

Yukarıda yer alan durakların yanı sıra farkı duraklar da olabilmektedir. Patara plajına giderseniz  muazzam denizi, sakinliği ve ferahlığında kısa bir süre dinlenebilir, Tlos antik kenti ile ufak bir tarih yolculuğuna çıkabilirsiniz. Hem bedeninize hem de zihninize iyi gelecek bir aktivite yapmak istiyorsanız Jeep safari ile çamur banyosundan tutun da soğuk su parklarına kadar birçok yere uğrayabilirsiniz.

Jeep safari durakları arasında yer alan Saklıkent ise etkinliğin en çok sevilen dikkat çeken duraklarından biridir. Söz konusu safari ise Saklıkent içerisinde göreceğiniz onlarca doğa harikası sizi kendinizden alabilir. Saklıkent kanyonunun efsanevi güzelliklerini incelemek için en çabuk ve bütçe dostu yolun Jeep Safari olduğunu görebilirsiniz. Peki Jeep Safari fiyatları nelerdir ? Ekonomik bütçe ile tatil planı yaparken önce Fethiye tatil paketleri hakkında bilgi almanızı ve detayları incelemenizi tavsiye ederiz.

Jeep Safari Fiyatları

Jeep safari fiyatları her yıl olduğu gibi diğer yıllarda da büyük değişiklik gösterecektir. Kişi başı olarak alınan ücretler yılın sadece belli dönemlerinde aktivitenin yapılması nedeni ile farklılık gösterebilmektedir. Talep edilen tüm jeep safari, yamaç paraşütü ve benzeri aktivitelere bütçe dostu fiyat garantisi ile ulaşmak için www.fethiyeaktiviteleri.com adresini ziyaret edebilir ya da 0538 920 90 40  numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz. Güncel Fethiye hakkında haberleri https://www.fethiyehaberi.com/adresinden takip edebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın