Değerli Misafirimiz,
HZC Tur. Taş. ve Tic. Ltd. Şti veya Babadağ Turizm adı altında varlık gösteren A sınıfı üyelik belgesi ile TÜRSAB’a üye olarak çalışan fethiyeaktiviteleri.com, 2010 yılından itibaren siz değerli tatil severlere hizmet kalitesinden hiçbir ödün vermeden ve maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmaktadır.

Tatillerinde yapmak istedikleri alışılmışın dışında bir aktivite hizmeti sunarak her sene binlerce kişi tarafından tercih edilen www.fethiyeaktiviteleri.com, profesyonel ekibi ve tecrübeli yapısıyla sizlere unutulmaz aktivitelerin deneyimini tatilinizde sunmaktadır.
Tecrübeli ekibimizle birlikte yapmak istediğiniz aktiviteleri planlayarak size uygun zamanda yapmak istediğiniz aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Misyonumuz

Her bütçeye ve zevke uygun yapabileceğiniz aktiviteleri en iyi zamanda sizlere yaptırmaktır. Bu sektörde en güvenilir ve en çok tercih edilen firmalardan biri olarak yıllara dayanan tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz.

Rezervasyon sırasında kriterlerinize, tecrübenize göre ve yapmak istediğiniz aktiviteleri belirleyebilirsiniz. Dilerseniz ekibimizle iletişime geçerek farklı aktivite seçenekleri sunulmasını talep edebilirsiniz. Ayrıca Fethiye’deki merkez ofisimize gelerek de rezervasyon ve aktiviteler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bu nedenle bu zamanın en iyi şekilde geçirilmesi siz değerli misafirlerimizin en doğal hakkıdır. Eğer siz de kaliteli, güvenilir, eğlenceli bir tatil geçirmek ve unutulmaz deneyimler yaşamak isterseniz HZC Tur. Taş. ve Tic. Ltd. Şti veya Babadağ Turizm adı altında varlık gösteren fethiyeaktiviteleri.com ailesi olarak tüm süreç boyunca yanınızdayız!

Vizyonumuz
Sunduğumuz aktiviteler ve hizmetle misafirlerimize, yapmak istedikleri aktiviteleri ve deneyimleri en iyi fiyata, en iyi hizmet ile sunmaktır.

Şirket Bilgileri
ÜNVAN:
HZC Tur. Taş. ve Tic. Ltd. Şti – Babadağ Travel

ADRES: Taşyaka Mahallesi 192 Sok. Safir Sitesi C Blok Apt. No: 8/6 Fethiye / MUĞLA
V.D.: Fethiye 
V.No:4650921463
Firmamız Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlıdır. Oda Sicil No: 011168
Firmamız TÜRSAB A sınıfı üyelik belgesine sahip bir acentadır. Belge no: 11665