Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları 2023

Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları 2023

Fethiye tüplü dalış turu fiyatları 2023; Profesyonel dalış eğitmenlerimiz ile suatında bambaşka dünyaya yolculuk ediyoruz. İlk kez dalış yapacakları sualtının güzellikleri bekliyor. Fethiye tüplü dalış turuna katılmak için önceden dalış yapmanıza, yüzme bilmenize hatta dalış lisansına sahip olmanıza gerek yoktur. Fethiye tüplü dalış fiyatları2023 bölgede yapılan Ölüdeniz tekne turu, Saklıkent jeep safari vb aktiviteler ile ortalama aynı fiyattadır. Daha önce dalış yapanlar şimdiden Fethiye tüplü dalış fiyatları için arayamaya başladılar bile………4 gece 5 gün Fethiye tatil paketleri fiyatları sayfamızı incelemeden tatil planınızı yapmayın.

Şimdi Fethiye tüplü dalış turu sizi bekliyor

Fethiye dalış turu için sabah saat 10:00 da tekne ile dalış yapacağımız Dalyan koyuna Fethiye marinadan hareket ediyoruz. Fethiye’nin mavi ile yeşilin kol kola olduğu manzarayı izleyerek 1 saat sonra dalış noktasına varıyoruz. Dalış öncesi teknede eğitmenlerimiz size sualtında kullanılacak olan işaret dilini ve kuralları kısa eğitimle anlatmaktadırlar.

Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları 2023
Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları 2023

Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları 2023

Eğitmenlerle birebir sualtında dalış yaparken balıkları besleyebilirsiniz. Bu esnada eğitmenlerimiz en güzel sualtı fotoğraf ve videonuzu çekmektedir. Fethiye dalış turu için gelen misafirlerimiz öğleden önce 1. dalış , yemek molasının ardından 2. dalış olmak üzere 20 dakika dan 2 dalış yapmaktadırlar. Misafir dalışları 5-7 metreye kadar yapılmaktadır.

Fethiye Tüplü Dalış öncesi bilinmesi gerekenler

*Tüplü dalış yapacaklar için herkesin bedenine göre dalış elbisesi, dalış tüpü ve palet bulunmaktadır.

*Dalış teknesi ne kadar kabalık olursa olsun gruplar halinde ve birebir dalış yapılmaktadır.

*Türkiye Sualtı Federasyonun belirlediği 14 yaş altına olan misafirler tüplü dalış yapamaz.

*Sağlık problemi olanlar ( Sara, Astım, Nefes darlığı, Kalp rahatsızlığı, Vertigo , Epilepsi rahatsızlığı ile hamile olanlar ) tüplü dalış yapamazlar. Tekne de gezici olarak bulunabilirler, şnorkel yapabilirler.

*Fethiye tüplü dalış için önceden rezervasyon gereklidir.

Fethiye tüplü dalış fiyatları 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | 2027 | 2028 yılları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0538 920 9040 hattımızı arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın