Fethiye Ölüdeniz Özel Tekne Turu Fiyatı

Fethiye Ölüdeniz Özel Tekne Turu Fiyatı

Fethiye Ölüdeniz Özel Tekne Turu Fiyatı; tatilini özelleştirmek isteyen ve unutulmaz kılmak için çaba sarf edenlerin tercih ettiği aktivitelerden biridir. Öyle ki Fethiye’de yapabileceğiniz birçok farklı aktivite bulunuyor. Tekne turları ise Ölüdeniz’i tanımak için mükemmel bir fırsattır.

Fethiye Ölüdeniz Özel Tekne Turları ile Rotayı Siz Belirleyin!

Fethiye Ölüdeniz özel tekne turlarının en büyük avantajı tatil severlerin rotalarını kendileri belirlemelerine imkan tanıyor olmasıdır. İstediğiniz koyları ziyaret etme seçeneği ve nerede ne kadar kalacağınızı seçebilmeniz ile Fethiye’nin müdavimlerinin en çok tercih ettiği tekne turudur. Fethiye Ölüdeniz özel tekne turunun 2 farklı rotası bulunmaktadır.

1-Rota: Kıdrak plajı, Mavi mağara ve Kelebekler Vadisi

2- Rota: Akvaryum koyu, St Nicholas adası, Soğuk su plajı, Deve plajı

Fethiye’de tekne turu yapmak Ölüdeniz’i tanımak ve denizin rahatlatan dinginliğinde ferahlamak için mükemmel bir yoldur. Tekne turunuzu ister kendiniz organize edin, isterseniz de tur ekibimizin sizin için çizdiği rotada gezinizi tamamlayın.Özel tekne turları için öncesinde tur güzergahı ve rota hakkında tur ekibimiz ile görüşme gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Özel tekne turları kapsamında kendi ailenizle ya da arkadaş gruplarınızla da Ölüdeniz’i keşfedebilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz Özel Tekne Turu Fiyatı
Fethiye Ölüdeniz Özel Tekne Turu Fiyatı

Fethiye Ölüdeniz Özel Tekne Turu Fiyatı

Fethiye Ölüdeniz özel tekne turu fiyatı, tur yapmak isteyen ziyaretçilerin önem verdikleri hususlardan biridir. Uygun fiyatlı bir aktivite arayanların da sıkça tercih ettiği tekne turlarımız hem ziyaretçilerimize Ölüdeniz’i tanıtıyor hem de rahatlamalarına imkan tanıyor.

Fethiye Ölüdeniz Özel Tekne Turu fiyatları yılı için hizmet tercih ettiğiniz döneme, tur içinde verilen hizmetlere ve tur süresine göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı fiyat bilgisi ve erken rezervasyon avantajlarından faydalanmak için www.fethiyeaktiviteleri.com ailesi ile tanışın.

Ölüdeniz’de tekne ile turlarken her biri birbirinden güzel olan koylarımızı ziyaret edebilir, tatilinizi unutulmaz kılabilirsiniz. Sadece tekne turu değil Ölüdeniz yamaç paraşütü, Fethiye tüplü dalış, Fethiye jeep safari, Ölüdeniz speed boat, Fethiye-Dalaman çayı rafting gibi farklı aktiviteler için de danışmanlarımıza başvurabilirsiniz.

Yamaç paraşütünden kampa kadar çeşitli aktiviteleri planlayarak tatilinizin her gününe ayrı bir eğlence katın. Tatil planınızı henüz yapmadıysanız ekonomik tatil paketlerimizden faydalanarak aktivitelere teker teker ücret ödemek yerine paket kapsamında çok daha uygun fiyatlar ile sahip olun.

Bir yanıt yazın