Ölüdeniz Özel Tüplü Dalış Turu

Ölüdeniz Özel Tüplü Dalış Turu

Ölüdeniz Özel Tüplü Dalış Turu; Fethiye’ye kadar gelen misafirlerimiz tatillerinin bir kaç günü Ölüdeniz Blue Lagoon – Kumburnu plajına gelerek denizin tadını çıkarmaktadırlar. Ölüdeniz’ in en popüler aktivitesi Babadağ yamaç paraşütü ile izlemeye doyamadığınız Blue Lagoon-Kumburnu plajında Özel tüplü dalış yapmamak olmaz. Plajdan başlayan tüplü dalışa eğitmenlerimiz eşliğinde sizleri 45 dakika sürecek Ölüdeniz’ in sualtı güzelliklerini keşfetmeye bekliyoruz. 

Sağlık sorunu olmayan, denizde kendini güvende hisseden ve 14 yaşından büyük olan herkes Ölüdeniz Özel Tüplü Dalış Turu yapabilir. Ölüdeniz’in Blue Lagoon-Kumburnu plajında eğitmenler eşliğinde 10 metreye kadar tüplü dalış yapmaya ne dersiniz. 

Ölüdeniz Özel Tüplü Dalış Turu öncesi profesyonel dalış eğitmenlerimiz size teorik ve pratik dersleri anlatırken Fethiye’ nin dünyaca ünlü Ölüdeniz Blue Lagoon-Kumburnu plajının sualtı güzelliklerini keşfetmek için sabırsızlanacaksınız.

Ölüdeniz Özel Dalış Turu sayesinde sualtındaki canlılara hiç ummadığınız kadar yakın olacak balıkları ellerinizle besleyeceksiniz.

Harika güzelliğe sahip Ölüdeniz Blue Lagoon-Kumburnu plajında dalış yapmanın anısını dalgıçlarımızın çektiği fotoğraf ve video kayıtlarını extra ücret karşılında alarak hayatınızın unutulmazları arasına katabilirsiniz.

ŞİMDİ KAYDOL:

Rezervasyon Türü Katılımcı Adedi Ücret
Katılımcı (Mayıs)
10 Kalan
4.000
Katılımcı (Haziran)
10 Kalan
4.500
Katılımcı (Temmuz)
10 Kalan
4.500
Katılımcı (Ağustos)
10 Kalan
4.500
Katılımcı (Eylül)
10 Kalan
4.500
Katılımcı (Ekim)
10 Kalan
4.500
Katılımcı (Kasım)
10 Kalan
3.900
Adet: Toplam:
  • Fethiye
  • Muğla
  • Türkiye
BU AKTİVİTEYİ PAYLAŞ
Aktiviteyi Takvimine Kaydet