Fethiye Tüplü Dalış Turu

Fethiye Tüplü Dalış Turu

Fethiye Dalış Turu; Fethiye’ye kadar gelipde dünyada hızla gelişen Fethiye Dalış Turu yapmamak olmaz. Sağlık sorunu olmayan, denizde kendini güvende hisseden ve 14 yaşından büyük olan herkes Tüplü Dalış Turu yapabilir. Fethiye limanından her sabah tam donanımlı teknemiz ve profesyonel dalış ekibimizle dalış yapacağımız akvaryum koyuna doğru yola çıkıyoruz.

Fethiye Tüplü Dalış Turu öncesi profesyonel dalış eğitmenlerimiz size teorik ve pratik dersleri anlatırken Fethiye’nin büyüleyici güzelliğine de hayran kalacaksınız. Fethiye Dalış Turu sayesinde sualtındaki canlılara hiç ummadığınız kadar yakın olacak balıkları ellerinizle besleyeceksiniz. Akıntıların olmaması sizin bu sporu güvenli şekilde öğrenmenize’de yardımcı olacaktır.

Daha önce bu spora başlamışsanız ve Fethiye Dalış Turu aktivitesine katılmamışsanız PADİ, CMAS ve BSAC eğitim kurslarına katılarak derecenizi yükseltebilirsiniz. Fethiye’nin kristal berraklığındaki denizinde Fethiye Tüplü Dalış Turu yapmanın anısını dalgıçlarımız yaptığı fotoğraf ve video kayıtlarını extra ücret karşılında alarak hayatınızın unutulmazları arasına katabilirsiniz.

Etkinlik Saati : 10:00 – 16:30 arası

Fiyata Dahil Olanlar: Öğle yemeği, Sigorta, Rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayanlar: İçecekler, fotoğraf ve video

Not: Dalışa katılacak misafirler de herhangi sağlık problemi olmaması halinde 2 dalış yapabilmektedirler.

ŞİMDİ KAYDOL:

Rezervasyon Türü Katılımcı Adedi Ücret
Katılımcı (Mayıs) 1.900
Katılımcı (Haziran) 2.200
Katılımcı (Temmuz) 2.200
Katılımcı (Ağustos) 2.200
Katılımcı (Eylül) 2.200
Katılımcı (Ekim) 2.200
Adet: Toplam:
  • Fethiye
  • Muğla
  • Türkiye
BU AKTİVİTEYİ PAYLAŞ
Aktiviteyi Takvimine Kaydet