Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu

Fethiye Jeep Safari Turu | Makri

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu her gün üzeri açık özel dizayn edilmiş araçlarımız ile yapılmaktadır. Tur boyunca profesyonel şoförümüz ve rehberimiz sizinle birlikte olacaktır.

Saklıkent Turu için sabah misafirlerimizi hotellerinden veya önceden belirlenen konumdan alarak toplanma alanına gidiyoruz. Burada rehberiniz tarafından yapılan bilgilendirme toplantısı sonrası Saklıkent’e doğru konvoy halinde yola çıkıyoruz.

Yola çıkmadan önce özel eşyalarınızı ve telefonlarınızı sudan korunaklı yere koymanızı tavsiye ederiz her şey buradan sonra başlıyor. Su savaşı, eğlence, toz, çamur hepsi sizi bekliyor. Köyler arasından virajlı, engebeli orman içi yollar ile ilk durak noktasına durak noktasına ulaşıyoruz.

Fethiye Jeep Safari Turu | Makri

1.Durağımız Yakapark – Tlos Antik Kenti

Doğa ile iç içe olan Yaka Park’ta bulunan restaurant’ta vereceğimiz molada hamaklarda veya köşklerde dinlenebilirsiniz. İsterseniz barda içeceğinizi yudumlarken önümüzde yüzen alabalıkları sevebilirsiniz. Fotoğraf meraklıları için oldukça keyifli alan olduğunu söyleyebiliriz. Rehberinizden Tlos Anti Kenti hakkında bilgi sahibi olurken tarihe kısa yolculuk yapabilirsiniz.

2.Durağımız Gizli Kent Şelalesi

Burası hem fotoğraf molasının hem de öğle yemeği molasının verildiği yerdir. Yemek öncesi Gizli Kent Şelalesini saran o muhteşem manzara eşliğinde su içerisinde yürüyüş yapabilirsiniz. Yukarıdan akan buz gibi suyun altında ıslanabilirsiniz. Her adımı bir başka manzara sunan Gizli Kent Şelalesinde bol bol fotoğraf çekmeye zamanınız olacak. Dönüş’te ise sizleri aşçılarımızın özenle hazırlamış olduğu yemekler sizleri beklemektedir.

3.Durağımız Saklıkent Kanyonu

Adını Fethiye dışına hatta ülke dışına bile duyurmayı başaran o muhteşem manzarası ile Saklıkent’teyiz. Saklıkent Kanyonu toplamda 18 km uzunluğunda ve yaklaşık olarak 180-200 metre yüksekliğindedir.

Burada kanyon içi yürüyüşümüz her ne kadar köprü üzerinde olsa da kanyonun belli yerinden sonra buz gibi suyun içerisinde yürüyüşümüz devam etmektedir. Yanınızda deniz ayakkabısı bulundurmanızda fayda olduğunu hatırlatmak isteriz. Kanyonda vereceğimiz molada bol bol fotoğraf çekebilir ve dışarıdaki köşklerde dinlenebilirsiniz. Dilerseniz gününüzü daha eğlenceli hale getirmek için Zipline, Mini Rafting ve Çamur Banyosuna katılabilirsiniz.

Dönüş yoluna geçtiğimizde ise yüzünüzde günün yorgunluğunu hissedecek ve eğlenceli geçen günü anılarınıza eklemenin keyfini yaşayacaksınız

Yemek Menüsü: Ana yemek olarak misafirlere Tavuk veya Alabalık ile yanında salata, makarna sunulmaktadır.

Fiyata Dahil Olanlar: Rehberlik hizmeti, Sigorta, Öğle yemeği

Fiyata Dahil Olmayanlar: Extra içecekler, Su tabancası, Zipline, Mini Rafting,

 

ŞİMDİ KAYDOL:

Rezervasyon Türü Katılımcı Adedi Ücret
1 Kişi (Mayıs )
30 Kalan
900
1 Kişi (Haziran )
30 Kalan
1.100
1 Kişi (Temmuz)
30 Kalan
1.200
1 Kişi (Ağustos )
30 Kalan
1.200
1 Kişi (Eylül)
30 Kalan
1.200
1 Kişi (Ekim )
30 Kalan
1.100
Adet: Toplam:
  • Fethiye
  • Muğla
BU AKTİVİTEYİ PAYLAŞ
Aktiviteyi Takvimine Kaydet