Ölüdeniz Speed Boat Fiyatları 2023

Ölüdeniz Speed Boat Fiyatları 2023

Fethiye Ölüdeniz, Türkiye’nin güneybatısındaki Muğla ilinde yer alan ünlü bir tatil beldesidir. Özellikle dünya çapında ün yapmış plajı ve deniz sporları ile tanınmaktadır. Ölüdeniz’de birçok turistik faaliyet bulunmaktadır ve bunlardan biri de Fethiye Ölüdeniz Speed Boat turlarıdır.

Speed boat turları, turistlere kıyı şeridini gezme ve çevredeki koyları keşfetme imkanı sağlamaktadır. Bu turlar genellikle belirli bir süre içinde genellikle 2-3 saatlik zamanlar da gerçekleştirilir ve Ölüdeniz Speed Boat Fiyatları 2023 ise sizin tercih edeceğiniz saatlere göre değişmektedir.

Ölüdeniz Speed Boat Fiyatları 2023
Ölüdeniz Speed Boat Fiyatları 2023

Tur boyunca sizinle olan kaptanımız aynı zaman size bölge ve tur detayları hakkında rehberlikte  yapmaktadır. Tur sırasında misafirlerimize gittiğimiz yerlerde kısa yüzme molaları vermekteyiz. Fakat hoşunuza giden koy ve plajda sizin istediğinize bağlı olarak hava şartlarına bağlı olarak daha uzun kalabiliyoruz. 

Ölüdeniz’de hizmet veren speed boat şirketi olarak misafirlerimize sunduğumuz birbirinden farkı 2 rota da keyifli tatil geçirmelerini sağlıyoruz. Fethiye Ölüdeniz Speed Boat  turuna katılmadan önce bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Erken rezervasyon yaptırmayan bir çok misafirimizi daha önceki yıllarda Speed Boat turumuzda misafir edemediğimizi hatırlatmak isteriz. 

1. Rota: Mavi Mağara, Kelebekler Vadisi

2. Rota: Deve Plajı, Soğuk Su Plajı,  St. Nicholas Adası, Akvaryum Koyu

Speed Boat Oludeniz turumuzda öğle yemeği ve içecek servisi bulunmamaktadır. Fakat sizler Fethiye Ölüdeniz günü birlik tekne turlarından farklı olarak kendi aperatif yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ayrıca, tura katılmadan önce giyilecek uygun kıyafetler, güneş kremi ve su gibi önemli eşyalarınızı da yanınıza almayı unutmayın.

Ölüdeniz’de speed boat turları, denizin keyfini çıkarmak isteyenler için eğlenceli bir seçenektir. Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü güzelliklerini izleyerek unutulmaz tura sizleri de bekliyoruz.

Bir yanıt yazın