Ölüdeniz Özel Tüplü Dalış

Ölüdeniz Özel Tüplü Dalış Turu

Ölüdeniz Özel Tüplü Dalış ; Fethiye’ye kadar gelen misafirlerimiz tatillerinin bir kaç günü Ölüdeniz Blue Lagoon – Kumburnu plajına gelerek denizin tadını çıkarmaktadırlar. Ölüdeniz’ in en popüler aktivitesi Babadağ yamaç paraşütü ile izlemeye doyamadığınız Blue Lagoon-Kumburnu plajında Özel tüplü dalış yapmamak olmaz. Plajdan başlayan tüplü dalışa eğitmenlerimiz eşliğinde sizleri 45 dakika sürecek Ölüdeniz’ in sualtı güzelliklerini keşfetmeye bekliyoruz. 

Sağlık sorunu olmayan, denizde kendini güvende hisseden ve 14 yaşından büyük olan herkes Ölüdeniz Özel Tüplü Dalış yapabilir. Ölüdeniz’in Blue Lagoon-Kumburnu plajında eğitmenler eşliğinde 10 metreye kadar tüplü dalış yapmaya ne dersiniz. 

Ölüdeniz Özel Tüplü Dalış Turu

Ölüdeniz Özel Tüplü Dalış öncesi profesyonel dalış eğitmenlerimiz size teorik ve pratik dersleri anlatırken Fethiye’ nin dünyaca ünlü Ölüdeniz Blue Lagoon-Kumburnu plajının sualtı güzelliklerini keşfetmek için sabırsızlanacaksınız.

Ölüdeniz Özel Dalış sayesinde sualtındaki canlılara hiç ummadığınız kadar yakın olacak balıkları ellerinizle besleyeceksiniz.

Harika güzelliğe sahip Ölüdeniz Blue Lagoon-Kumburnu plajında dalış yapmanın anısını dalgıçlarımızın çektiği fotoğraf ve video kayıtlarını extra ücret karşılında alarak hayatınızın unutulmazları arasına katabilirsiniz.

Bir yanıt yazın