Marmaris Yamaç Paraşütü Fiyatı

Marmaris Yamaç Paraşütü Fiyatı

Marmaris, Türkiye’de popüler bir tatil beldesi ve turistik bir destinasyondur. Marmaris’in güzellikleri, sıcak iklimi ve doğal özellikleri ile yaz aylarında bir çok aktivite yapma imkanı sunmaktadır. Bunlardan ilk aklan gelen tüplü dalış, jeep safari, tekne turları olsa da Fethiye, Ölüdeniz Babadağ’ dan yamaç paraşütü gibi birçok spor ve etkinliğin yapılabileceği bir ortam sunmaktadır. Ancak, belirli bir etkinlik hakkında güncel, kesin uçuş bilgilerine ve rezervasyon yaptırmak için 0538 920 90 40 hattımızı arayabilirsiniz.

 

Marmaris Yamaç paraşütü, eğitimli yamaçlardan pilotlar eşliğinde gerçekleştirilen heyecan verici bir hava sporudur. Yamaç paraşütü için genellikle yüksek rakımlı ve güvenli iniş alanlarına sahip bölgeler tercih edilir. Fethiye Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü için Türkiye’nin en iyi parkuru olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Tecrübeli pilotlar ile yapacağınız Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü deneyimini kesinlikle denemelisiniz.

Marmaris Yamaç Paraşütü Fiyatı
Marmaris Yamaç Paraşütü Fiyatı

Eğer Marmaris tatiliniz de Fethiye Babadağ yamaç paraşütü yapmayı düşünüyorsanız tatilinizin 1 gününü Fethiye bölgesine ayırarak Babadağ’dan yamaç paraşütü yapın.

Marmaris – Fethiye Ölüdeniz bölgesi ortalama olarak özel aracınızla ortalama 2.5-3  saat sürmektedir. Babadağ yamaç paraşütü için önceden mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonsuz geldiğiniz de uçuş için yer bulma sorunu yaşayabilirsiniz.

Marmaris Yamaç Paraşütü Fiyatları 2024-2025-2026-2027-2028 yılları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 64 60 nolu hatımızı arayabilirsiniz. Güncel yamaç paraşütü haberlerini https://www.fethiyehaberi.com/ adresinden takip edebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın