Kelebekler Vadisi Tekne Turu Fiyat 2023

Kelebekler Vadisi Tekne Turu Fiyat 2023

Ölüdeniz tekne turu fiyatları Fethiye’de geçireceğiniz en uygun aktiviteler arasındadır diyebiliriz. Ölüdeniz tekne turlarına katılarak geçirdiğiniz vakti hatırlanır kılabilirsiniz. Özellikle tatil severlerin her yıl ziyaret ettiği Fethiye birçok farklı güzel doğal mekanı ile tanınıyor. Yamaç paraşütünden dalışa çeşitli aktiviteler ile tatil günlerinizden maksimum verim almanız mümkün.

Kelebekler Vadisi kelimenin tam anlamı ile bir doğa harikasıdır. Ölüdeniz Babadağ dan Yamaç paraşütü yaparken Ölüdeniz plajının ve Ölüdeniz hotelleri üzerinden kuş uçuşu geçen herkes en az bir kez tekne turu ile Kelebekler Vadisine gitmiştir. Peki siz neyi bekliyorsunuz ?

2023 Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turu Fiyatları Ne Kadar?

2023 Ölüdeniz Kelebekler Vadisi tekne turu fiyatları tekne turu hizmeti alınacak olan döneme, tur saatine ve hizmet detaylarına göre değişkenlik göstermektedir. Müşteri memnuniyeti kapsamında sunduğumuz tekne turu ve diğer çeşitli hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini önceliyoruz. Fethiye Ölüdeniz plajından hareket eden günübirlik tekne turlarının genellikle başlama saatleri sabah 10:00 ile 16:00 arasında değişmektedir. Sıcak yaz günlerinde akşam üzeri özel tekne turlarına katılarak gün batımını deniz üzerinde romantik ortamda yapabilirsiniz. Fethiye özel tekne turu fiyatları ise teknenin büyüklüğüne ve kişi sayısına göre değişmektedir. 

2023 yılında da tatilinizi yaparken aktiviteler ile tatilinizi şenlendirmek için Kelebekler Vadisi harika bir fırsat olabilir. Kelebekler vadisine ziyaretinizde Ölüdeniz özel tekne turu talep ederek sadece ailenize özel bir tur yapabilir ya da güncel turlara katılım sağlayabilirsiniz.

Kelebekler vadisinin mükemmel manzarasına, Ölüdeniz’in lagoon tarafının sığ ve temiz suyuna yakından tanık olun. Vadinin havası başlı başına gününüzü şenlendirecek.

Kelebekler Vadisi Tekne Turu Fiyat 2023
Kelebekler Vadisi Tekne Turu Fiyat 2023

Ölüdeniz’de Kelebekler Vadisi Ziyareti ile Tatilinize Heyecan Katın!

Ölüdeniz’in en meşhur yerlerinden biri de Kelebekler Vadisidir. Vadinin mükemmel görüntüsü, fotoğrafları renklendiriyor.

Ölüdeniz’de bulunan Kelebekler Vadisi sarp kayalıklarla çevrili yaklaşık 350 metreyi kapsayan bir alanda tam 80’den fazla kelebeği barındırıyor. Özellikle vadiye dökülen şelalenin yüksekliği ile manzara daha da unutulmaz bir hal alıyor. Kelebekler vadisi turu sonrası Butterfly Paragliding ile heyecanı daha da yukarı çıkarabilirsiniz. 

Fethiye tatilinizi unutulmaz kılmak için: tatil365gun.com Avantajlarını Keşfedin!

Dünya Mirasını Koruma Vakfı tarafından korunma altına alınan Kelebekler Vadisi manzarasına ve çeşit çeşit kelebeklerin oluşturduğu rengarenk manzaraya tanık olun. www.tatil365gun.com avantajlarıyla tatilinizi aktiviteler eşliğinde güzelleştirin.

Fethiye Dalış, Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü, jeep safari gibi başka çeşitli aktivitelerden de faydalanmak için doğrudan iletişim hattımıza danışabilirsiniz. Tatil paketlerimiz ile hem konaklama hem de aktivite satın alabilir böylece çok daha uygun bir ücretlendirme ile tatilinizi paket haline getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın