Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Festival

Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Festival

Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Festival; Akdeniz’in incisi Fethiye, muhteşem doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve özgün kültürü ile sadece yaz tatillerinin değil, aynı zamanda heyecan verici etkinliklerin de adresi haline geliyor. Bu yıl bir kez daha gökyüzü 23.Uluslararası Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali süresince renkli paraşütleri, akrobasi gösterilerini ve uçan insanları ağırlamak için hazır! Şimdiden yaz tatilinizi planlarken hotel rezervasyonu için https://www.tatil365gun.com/ adresine göz atabilirsiniz. 

Tarih ve Mekan:

Her yıl binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlayan bu büyülü etkinlik, 16-20 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Fethiye’nin simgelerinden biri olan Ölüdeniz’in sahili renkli görüntülere ev sahipliği yapacak, adeta bir tablo gibi süslenerek, renk cümbüşüne dönüşecek.

Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Festival
Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Festival

Etkinlikler:

Festival, birbirinden heyecan verici hava oyunları ve etkileyici gösterilere ev sahipliği yapacak. Gökyüzünde akrobasi yapan yamaç paraşütleri, renkli balonlar, gösterilere katılan insanlar ve daha birçok sürprizle dolu etkinliklerle dolu bir program sunacak. Ayrıca, deneyimli pilotlardan paraşüt atlayışları ve akrobasi gösterileriyle adrenalin dolu anlar yaşanacak.

Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Festival

Katılımcılar:

Festival, dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel paraşütçüler, pilotlar ve hava sporları tutkunlarına ev sahipliği yapacak. Uluslararası arenada tanınan isimlerin yanı sıra, genç yeteneklerin de gösterileri izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Eğlence:

Festival sadece hava oyunlarıyla sınırlı kalmayacak; el sanatları ve konserlerle dolu bir eğlence şöleni sunacak. Fethiye’nin yerel sanatçıların müzikleriyle ve konserlri ile coşacaksınız.

 

Bir yanıt yazın